Jdi na obsah Jdi na menu
 


22. 6. 2009

 

 

 cikánský  

     

http://detektory.hantec.cz/clanky/jak-cistit-zelezo-a-jeho-slitiny-17.htmlPodkova ( 22.12. - 20.1. )
Ambice a touha po kariéře jsou vaší nejvýraznější vlastností. Hledáte nezávislost a materiální jistoty, protože věříte ze jsou to důležité elementy pro zajištění si spokojeného života. Jste velmi opatrní a obezřetní, zvažujete vaše city protože máte strach se příliš zapléct.

Kalich ( 21.1. - 19.2. )
Jste inteligentní a plni skvělých nápadů. Jste zvyklí zachovat věrnost ve vašich vztazích. Ne každému koho potkáte otevřete vaše srdce a proto budete milovat pouze toho koho budete ve svém životě opravdu považovat důležítého ve svém životě.


http://www.cyklo-jizni-morava.cz/GoodsDetail_LS.asp?nGoodsID=3569&nLanguageID=1Kaple ( 20.2. - 20.3. )

Máte velmi rozvinutý šestý smyl a snadno vycítíte nálady a vibrace ostaních lidí, kterří vás obklopují. Díky mimořádné sensibilitě, nacházíte sami v sobě to co neustále pohání vaší duši k hledání a objevování sebe sama.
BRONZOVÁ
Dýka ( 21.3. - 20.4. )

Odvaha a neohroženost jsou hlavní charakteristiky, které odlišují vaší osobnost. Nemáte rádi rutinu v milostném životě a dokážete být ohnivými milenci.

http://www.pos-praha.cz/prod--kralovska-koruna-2538/Koruna ( 21.4. - 20.5. )

Po celý život umíte dělat správná rozhodnutí. Jste trochu konzervativnía opovrhujete velkými změnami, které by meli narušit vaše zvyky. Stejně tak jste i opatrní a vždy si dobře vše rozmyslíte než přijmete jakékoliv rozhodnutí.

http://aliko.blog.dada.net/Svíčka ( 21.5. - 20.6. )

S vaší rozvinutou schopností komunikace jste osobou, která dokáže okouzlit všechny kolem vás. Jste pořád veselý a otevření, svůj život žijete spotáně. Ačkoliv milujte být ve společnosti, jsou ve vašem životě okamžiky kdy oceníte samotu a čas ne sebereflexi.

fotkaKolo od vozu ( 21.6. - 21.7. )

Prožíváte vaše city naplno a jste obdařeni silnou intuicí. Stále se snažíte přemýšlet dříve než učiníte důležitá rozhodnutí a jste i velmi romaniticky založenou osobností.

vánoční ozdoba - hvězdaHvězda ( 22.7. - 22.8. )

Líbí se vám zazářit a být stále středem pozornosti. Jste schopni změny a nikdy neztrácíte kontrolu nad situací. Jste laskavý a ohleduplný člověk, který je pln lásky, citu a věrnosti.

http://www.sharkan.net/1326-srdce-jako-zvonZvon ( 23.8. - 22.9. )

Jste extrémně opatrná osoba a neradi jednáte ukvapeně. Vaše rozhodnutí jsou většinou konečná a neměná. Jste velmi nároční, zejména sami se sebou. Sníte o velké lásce, ale vaše nedůvěřivost váš může držet vzdálené od lidí kteří vás obklopují.

ein-kreutzer-1804-h-rMince ( 23.9. - 22.10. )

Jste typ osoby, která se vypořádá s jakoukoliv překážkou. Věříte téměř slepě ostaním lidem a může se vám stát, že budete důvěřovat falešným přátelům.

http://www.prsten.cz/index.php?kategorie=privesky&akce=detail&CP=2025Meč ( 23.10. - 21.11. )

Jste lidmi kteří s velkým odhodláním a podaří se vám všchny cíle které jste si stanovíte. Nemějte obavy z úsilí, které musíte vynaložit pro dosažení techto cílů. Pozor si ale dejte, aby jste neskončili zaslepeni vlastní chamtivostí.

http://www.javeko.cz/ref3.htmSekyra ( 22.11. - 21.12. )
Jste předvídaví, přímí a objektivní. Máte rádi nezávislost a svobodu nade vše. Možná právě proto, dříve mluvíte než přemýšlíte. Snažte se být více diskrétní a diplomatičtější, aby jste nezranili ostatní.