Jdi na obsah Jdi na menu
 


Velký horoskop na rok 2013

12. 3. 2013

 

Velký horoskop na rok 2013
 
 
Horoskop na rok 2013 – Beran
První polovina roku bude bohatá na informace a nabídky. Také se k vám dostane příznivá zpráva, kterou již dlouho očekáváte. Budete zdvořilí a obětaví, ale vaše okolí bude mít tendence těchto vašich vlastností zneužívat. Díky šarmu okouzlíte spoustu lidí kolem sebe.
V letním období si dejte velký pozor na impulsívnost, naučte se proto již nyní ovládat své emoce tak, abyste nezničili většinu vztahů s okolím. Šarm bude patrný také při vašem jednání s opačným pohlavím. Doslova neodolatelní pak budete začátkem jara.
V sexu nesmíte zabřednout do stereotypu, vyzkoušejte něco nového, budete mít úspěch. V rodinných vztazích se zaměřte na své rodiče, zaslouží si vaši pozornost, kterou jim již delší dobu upíráte. Plánujete-li potomka, mohlo by to vyjít v první polovině roku.
Zkoušení nových postupů se vám vyplatí také v zaměstnání. Budete stoupat po kariérním žebříčku. Nezaměstnaní dostanou příležitost v létě.
 
Horoskop na rok 2013 – Býk
Nový rok začnete s pevnou vůlí a chutí provádět změny, které budou vesměs pozitivní. Díky vaší schopnosti dotahovat věci do konce dosáhnete snad i nemožného. Vaše rozhodnutí budou naprosto bezchybná a díky tomu zdoláte i ty nejtěžší překážky. Myslet budete i na druhé, to vám bude přinášet dobrý pocit z vykonané práce.
V lásce a sexu budete toužit po doteku a blízkosti milované osoby. Nebojte se přiznat, že jste mazel. Drahá polovička to ocení a spolu zažijete ty nejsilnější milostné zážitky. Již loni jste položili základy rodinné pohody, letos již budete jen sklízet ovoce. Překvapení vás čeká při setkání s rodinným příslušníkem, kterého jste doposud neznali. Moc dobře víte, čeho chcete dosáhnout, takže se k cíli dostanete i pomalejším tempem.
Zhruba v květnu byste mohli být příjemně překvapeni finančním obnosem, který vám dovolí dopřát si trochu luxusu.
 
Horoskop na rok 2013 – Blíženci
Díky své přirozené nepokojnosti budete mít doslova radost ze vzrušujících událostí, které se na vás nahrnou hned počátkem roku. Však vy už budete vědět, jak s nimi naložit. Dejte si však pozor na přehnanou důvěřivost, mohli byste škaredě naletět. Pokud neusnete na vavřínech, mohli byste se dočkat splnění svých největších snů. Do klína vám ale samo nic nespadne, musíte se trochu snažit. Červen bude příznivý co se právních záležitostí týká.
V roce 2013 budete opravdu neodolatelní a s opačným pohlavím si prožijete spoustu romantických chvil. Pro svatební nadšence je vhodné upínat se na letní měsíce. Zejména červen bude jako stvořený pro trvalé svazky. Začátkem roku se budete zaobírat možností stěhování. Léto strávíte v rodinném kruhu, a i když budete pracovně vytížení, chvíle strávené s rodinou pro vás budou důležité. Rýsuje se také zahraniční cesta.
Díky vytříbené komunikaci a bystrému intelektu si najdete slušné místo na trhu práce. Nebojte se kvůli němu vycestovat do zahraničí.
Horoskop na rok 2013 – Rak
Rok 2013 bude pro vás rokem hojnosti. Budete ale náladoví a vaše okolí bude stát dost sil s vámi vyjít. Vše si předem dobře promyslete a nedělejte žádná unáhlená rozhodnutí, zejména co se pracovních záležitostí týká. Spontánnost využijte raději při realizaci nových nápadů. V rychlém tempu se nezapomeňte někdy zastavit a pořádně si oddychnout. Nevyhýbejte se ani zábavě.
V novém roce budete úspěšní také na poli sexuálním, díky nezkrotné vášni a sexuální přitažlivosti na vás váš protějšek může oči nechat. Nezadaní se svého dočkají na jaře, kdy si užijí spoustu romantiky. Popadne vás touha ukázat svým dětem, co je v životě důležité. Udělejte to s citem, ať je spíše nevystrašíte.
V práci se objeví možnost k postupu, buďte ale pozorní, abyste ji nepropásli, projeví se nečekaným způsobem. Vyvarujte se půjčování peněz svým známým, nedopadlo by to dobře.
Horoskop na rok 2013 – Lev
Začátek roku pro vás bude mírně neklidný, nejednejte zbrkle a vše si předem rozmyslete, jedině tak předejdete ošklivému nedorozumění. Mohli byste se totiž v nestřežené chvíli změnit v pořádné šelmy. Druhá polovina roku slibuje větší příval energie. Jednejte především podle svého vlastního přesvědčení, nemusíte se bát, že tím někomu ublížíte. Sami poznáte, kdy je lepší zmírnit a uskromnit se.
Velká změna proběhne v milostném životě. Vaše city se začnou pomalu vytrácet a první dva měsíce roku 2013 se budete se svým protějškem hodně hádat. Vztah se vám podaří udržet vytvoření příjemné sexuální atmosféry. Na významu u vás bude získávat vaše rodina, proto se pokusíte vyhradit si pro své blízké více času.
Udělejte si v létě pěknou dovolenou, nebudete toho litovat. Po tom, co na vás bude v práci začátkem roku vyvíjen tlak, pod jehož tíhou začnete propadat beznaději, si to opravdu zasloužíte. Pracovní záležitosti se totiž vyklidní již v březnu. Od dubna na vás budou čekat také finanční úspěchy.
Horoskop na rok 2013 – Panna
Budete-li bojovat se svou přirozenou plachostí a naučíte se komunikovat s okolím, bude pro vás nový rok příznivý ve všech oblastech. Nápady některých vašich kolegů či známých se vám budou zdát nereálné, bude ale lepší, když nebudete příliš okatě nesouhlasit a pokusíte se spíše ve věcech hledat pozitiva. Věnujte se více zábavě, například společenským tancům, tam objevíte své nové nadšení.
Vášnivé vztahy a milostná překvapení na vás čekají díky zlepšení vaší schopnosti darovat čistou lásku. Budete trochu v šoku ze zjištění, že se radikálním způsobem mění vaše intimní potřeby. Přepadne vás touha zajistit svou rodinu, když se vám to podaří finančně, je na času zejména potomkům ukázat, že jste tady výhradně pro ně. Polovina roku bude příznivá k urovnání starých sporů.
V práci bohužel zjistíte, že dřina a odříkání k ničemu nevede. Zaměřte svůj perfekcionismus jiným směrem a uvidíte, že se zhruba v polovině roku dočkáte uznání.
Horoskop na rok 2013 – Váhy
Užijte si první polovinu roku, která slibuje harmonii, a načerpejte síly k překonávání překážek druhé poloviny. Bude pro vás snadnější, když si uvědomíte, že skutečně chcete ve svém životě něco změnit. Pokud nejste schopni poprat se s tím sami, následujte podněty někoho z řad vašich přátel, kdo vám umožní se svézt na jeho vlně. Díky tomu nastartujete novou životní éru.
Začátkem roku se budete nejspíš dost hádat se svým protějškem, brzy se vám ale podaří vše urovnat. Příval přitažlivosti v měsíci květnu bude nahrávat především nezadaným. Usmívejte se kolem sebe a narazíte na lásku svého života. Rodinnou pohodu může narušit fakt, že jste odložil či zapomněl na něco velmi důležitého. Zásadní věci řeště se svými rodinnými příslušníky, i když se to nezdá, jejich rady budou těmi nejcennějšími.
První polovina roku se ponese ve znamení lepší finanční situace. Díky tomu, že jste v posledních letech opravdu tvrdě pracovali, budete sklízet sladké ovoce. Jen proto, že jste zodpovědní, se vám podaří vyjít s nadřízeným.
 
Horoskop na rok 2013 – Štír
Vaše mysl bude v tomto roce velice bystrá, proto budete nesmírně zajímaví pro své okolí, které bude projevovat obrovskou touhu trávit s vámi čas. Vysoké ambice promítnete ve sporech, které řešíte. V každém případě vám neuškodí se na ně řádně připravit a vyhledat si veškeré dostupné informace.
V roce 2013 jste nejoblíbenějším znamením hvězd, proto budete snadno dosahovat svých cílů. Budete také nesmírně přitažliví, což vám umožní prožít spoustu krásných chvil. Pokud žijete ve vážném vztahu, zapomeňte na nevěru. Nezadaní mají možnost potkat zajímavého partnera. I když jste v jádru samotáři, občas neuškodí strávit nějaký ten čas s rodinou. Věnujte zvýšenou pozornost svým potomkům, abyste nezanedbali nějaký jejich nedostatek, který by je mohl v budoucnu dost omezovat.
V práci vás čekají úspěchy a otevřou se vám možnosti kariérního postupu. V druhé polovině roku očekávejte finanční injekci. Přesto byste neměli zbytečně utrácet.
 
Horoskop na rok 2013 – Střelec
Nový rok se u vás ponese v duch cestování. Nebojte se do něj investovat část svých úspor. Budete velice zábavní a rádi se budete obklopovat dobrou společností. Při touze každého rozesmát však nepřehánějte, ne každý je vaším fanouškem. Když se s tím smíříte, budete šťastnější. Nepropadejte pocitu, že na něco nestačíte. Seberte poslední zbytky sil a překážkám se hrdě postavte.
Nový rok bude bohatý na milostná dobrodružství. Budete doslovat přitahovat protějšky, tak se nedivte, když potkáte někoho okouzlujícího. To samé si totiž bude myslet on o vás. Zadaným se podaří znovu nastartovat uhasínající jiskru. Nespokojení budete v rodinných záležitostech. Děti vám ale dají podnět ke změnám a vám se vyplatí jejich dětským hláskům naslouchat.
V práci začněte prosazovat svou iniciativu a lety nabyté vědomosti. Vaše finanční situace se mírně zlepší, v první polovině roku ale budete mít velké výdaje. Situace se uklidní až kolem září.
 
Horoskop na rok 2013 – Kozoroh
Celý rok se budete pohybovat na pomezí reality a snění, nebude pro vás ale problém mezi nimi plynule přecházet. Spíše se zaměřte na způsob, jak zrealizovat své sny. Díky tomu ve vašem životě nastanou velké změny. Už v lednu budete velmi netrpěliví. Z krize se však velmi rychle dostanete a začnete pracovat na ekonomickém zlepšení vaší situace.
Láska si vás najde hned začátkem roku. Pokud již vztah máte, dejte svému protějšku najevo, co opravdu chcete. Mlčením totiž nic nevyřešíte. V létě si dejte pozor na nevěru, bude vás obletovat hned několik nápadníků. Všechny členy své rodiny budete zarhnovat láskou bez ohledu na to, jaké v minulosti udělali chyby. Jakákoliv změna ve vašich rodinných záležitostech vás může pěkně rozhodit.
V únoru budete doslova zahlceni prací, najděte si čas na relaxaci, jinak z toho zkolabujete.
 
Horoskop na rok 2013 – Vodnář
Po celý rok 2013 budete toužit být středem pozornosti. Vaši známí vás budou milovat a nabídky k účasti na nejrůznějších akcích se jen pohrnou. Naučte se ale vybírat si pouze ty pro vás nejdůležitější, jinak budete trpět spánkovým deficitem. Smiřte se s tím, že nemusíte být u všeho. Buďte ale ostražití, abyste nepropásli svůj velký úspěch. Právě nyní se před vámi otevírají možnosti dosud nevídané.
V lásce a sexu to letos bude jedním slovem divoké. Zadaní by neměli překročit míru koketování, nezadaní mají šanci na nový vztah. Relaxovat se naučíte především v klidu domova. Dohlédněte na své děti, již delší dobu si dělají, co chtějí, a neznají autoritu.
Nové nápady a kretivu uplatníte v práci. Díky několika novým projektům, do kterých se zapojíte, dostanete přidáno. Buďte dále vytrvalí, váš čas ještě přijde.
Horoskop na rok 2013 – Ryby
Že sami toho moc nezmůžete, to už jste asi zjistili. Rok 2013 vám přinese podporu vlivných známých, díky čemuž budete velice úspěšní. Vděčíte také své schopnosti rozeznat mezi novými tvářemi ty, jimž se dá opravdu věřit. Letos konečně zdárně dokončíte to, co jste v minulých letech začali. Teď je ten správný čas změnit životní styl, máte velkou šanci na úspěch.
Zadaní se budou těšit z oživené sexuální vášně, nezadaní mají šanci potkat někoho, kdo jim bude konečně rozumět. Nesnášíte hádky a snažíte se jim vyhýbat, díky tomu letos zažijete doma opravdovou harmonii. K potomkům najdete nové cesty, snažte se s nimi trávit co nejvíce času.
V práci neočekávejte žádné dramatické změny. Přepadne vás ale touha srovnávat se s vašimi kolegy, díky čemuž dojdete k názoru, že jste málo úspěšní. Jde ale pouze o váš pocit.