Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           

                                                          

                                                                                               

 

 

 

 

Úvod >> Zaměstnání podle zvěrokruhu

 

Image Hosted by ImageShack.us

Volba profese a úspěchy v ní souvisejí se znamením zvěrokruhu, v němž jsme se narodili.Alespoň tak to tvrdí astrologové s vykladači osudu.Jaké jso tedy pro koho vhodné?

Image Hosted by ImageShack.us

*Beran*

Lidé zrozeni v tomto znamení se už od dětství rádi cití"nejchytřejší na celém širém světě".Aby s nimi okolí vycházelo v dobrém,je třeba jim dát pocit,že o všem rozhodují sami.Jejich přirozené vůdčí schopnosti,umění jednat na rovinu,ale také velký díl odpovědnosti zaručují,že se prosadí jako vědci,manažéři,politici či trenéři.

Image Hosted by ImageShack.us

*Býk*

Zrozenci Býká bývají tvrdohlaví "zabejčenci"ale zároveň to jsou velice citliví,citově založení a dobrosrdeční jedinci.Občas se však dostávají do situace,kdy neovládnou své záchvaty zuřivosti.Vrozená láska k penězům a touha zaopatřit rodinu je předurčuje k profesi bankéřů,obchodníků či ekonomů.Úspěchy slaví i jako geologové a architekti.

Image Hosted by ImageShack.us

*Blíženci*

Extrémní nálady se u těchto lidí střídají jako na houpačce,chvíli jsou nadšeni pro určitou věc,kterou ale chvíli zatratí.Pozor na ně,dovedou předstírat tak dovedně,že jim mnohdy sedneme na lep!Výřečným,veselým,ale přitom i poněkud povrchním zrozencům tohoto znamení se především daří v žurnalistice či ve spisovatelské tvůrčí činnosti.

Image Hosted by ImageShack.us

 

*Rak*

Není Rak jako Rak.V tomto znamení se totiž projevují dva zcela odlišné typy lidí.Jedni jsou tak trochu zasmušilí domácí"poustevníci"druzí naopak lehkomyslní"cestovatelé"které doma nic nedrží.O těchto zrozencích se tvrdí,že ke svému štěstí potřebují nasávat z jiných lidí životní energii.Proto se nejlépe cítí jako herci,zpěváci či baviči před zaplněným hledištěm.

Image Hosted by ImageShack.us

*Lev*

Bývají středem pozornosti a rádi se "vyhřívají na slunci své slávy".Nutno však říct,že svého postavení zpravidla nedosahují vědomostmi či pílí,ale spíš shodou pro ně příznivých okolností.Neotřesitelné sebevědomí jim zaručuje úspěch takřka ve všech profesích.Nejlépe se ovšem cítí jako architekti,herci nebo politici.Podřízení pozor,Lev nesnáší kritiku!.

Image Hosted by ImageShack.us

*Panna*

Panny bývají přesvědčeny o

 "své pravdě" - která skutečnou pravdou leckdy nebývá - a jsou za ni ochotné bojovat za každou cenu bez ohledu na ostatní lidi.Navíc kvůli úpornému zaměření na nepodstatný detail uniká život jako celek.Pedantské a tvrdohlavé Panny se vyžívají v povoláních sekretářek,zubních lékařů,programátorů a účetních.

Image Hosted by ImageShack.us

*Váhy*

Zrozenci tohoto vzdušného znamení milují krásu kolem sebe a bývají velmi pohlední - dokonce se říká,že spolu s Vodnáři představují "nejkrásnější znamení zvěrokruhu".Kvůli své citlivé povaze nesnášejí hádky a rozbroje,které  se dokážou negativně projevit na jejich psychice a vyústit v úzkosti a deprese.Jejich povaze vyhovují zaměstnání psychologů,grafiků nebo módních návrhářů.

Image Hosted by ImageShack.us

*Štír*

Povaha těchto lidí je dost komplikovaná.Bývají uzavření,ale tuto svou vlastnost mnohdy navenek maskují upovídaností.Ty,kteří si na slova příliš nepotrpí,považuje okolí za morousy.Rádi vše ženou až do nesmyslných a pro jiné lidi nepochopitelných extrémů.Upřednostňují povolání učitelů nebo notářů.

Image Hosted by ImageShack.us

 

*Střelec*

Vesměs jsou to lidé nekonfliktní,moudří,pohotoví,i když někdy "střelí vedle"Pro svou nekomplikovanou povahu,odpovědnost,úměrnou dávku poslušnosti a srdečné jednání bývají velice oblíbeni.Uznání se doberou coby filozofové a jiní učenci,pokud se soustředí,i jako letoví dispečeři.

Image Hosted by ImageShack.us

*Kozoroh*

Zrozenci tohoto znamení bývají navenek vážní,uzavření a zasmušilí.Ale nikdo by u nich neměl dát na první dojem!Nejsou to žádní morousové,ale velice přemýšliví a uvážliví lidé,kteří jsou ochotni pomáhat druhým.Žádné jiné znamení zvěrokruhu také nezahrnuje tolik pilných čtenářů.Ke Kozorohům se hodí profese ekologů,učitelů či daňových poradců.

Image Hosted by ImageShack.us

*Vodnář*

Mají rádi klidnou domácí atmosféru.Hádky a napětí v rodině jim vysloveně škodí a podobně jako Váhy je dohánějí k úskostem a depresím.Pokud žijí v pohodě,jsou pohodoví,svobodomyslní a nespoutaní.Představitelům tohoto znamení "nosícím hlavu v oblacích" vyhovuje povolání pilotů,letušek,novinářů a spisovatelů.

Image Hosted by ImageShack.us

*Ryby*

O zrozencích Ryb nikdo nesmí rozhodovat ve stylu "o nich bez nich".Pokud vědí,necítí potřebu prosazovat za každou cenu svůj názor,ale dokážou i ustoupit.Tito intuicí obdařeni lidé vyhledávají profese vychovatelů,teologů a psychoterapeutů.Ke svému vytouženému povolání se dostávají oklikami a ž po nějakém čase.