Jdi na obsah Jdi na menu
 


30 chyb, kterých se muži dopouští při sexu

21. 9. 2013

 

 45fbv

 

30 chyb, kterých se muži dopouští při sexu

 
Nestrkat jí tam celou ruku, uklidit po sobě a další základní pravidla, která je třeba dodržet. Co muží při sexu dělají špatně? Pokud chcete lepší milování, dejte jim přečíst tento článek!
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  01. - Vynechání polibků. Vyhnout se jejím rtům a vrhnout se jí rovnou na erotogenní zóny znamená, že bude mít dojem, že ji platíte od hodiny a snažíte se užít si za svoje peníze co nejvíc tím, že vynecháte všechno, co není nezbytně nutné. Patřičně vášnivý polibek je nejdokonalejší formou předehry.

 

02. - Neholení se. Velice často zapomínáte, že na tváři máte přírodní smirkový papír, kterým partnerce opakovaně přejíždíte po tváři a stehnech. Když před vámi uhýbá hlavou ze strany na stranu, není to známkou vášně, ale zoufalství. Šup před zrcadlo, holoto!

 

03. - Mačkání jejích prsou. Většina mužů se, když dostanou příležitost si na ně sáhnout, chová jako prodavač melounů, který testuje, jestli je zboží zralé. Hlaďte je, laskejte je, buďte něžní.

 

04. - Kousání do bradavek. Proč se muži tak často vrhnou na ženské bradavky a snaží se na ně zavěsit snad celou vahou svého těla? Bradavky jsou velice citlivé. Nesnesou na sobě sevření zubů. Jemně je olizujte a cucejte. Přejíždět po nich zlehka jazykem je správné. Domnívat se, že jde o hračku pro psy, správné rozhodně není.

 

05. - Kroucení bradavkami. Nechte už konečně toho mnutí bradavek mezi palcem a ukazovákem, jako kdybyste se snažili naladit rádio v oblasti s mizerným příjmem. Soustřeďte se na celá ňadra, ne jenom na tu část, kterou máte nejblíže.

 

06. - Ignorování jiných částí těla. Žena není silnice pouze s dvěma odbočkami – Ňadrovice-východ a Ňadrovice-západ –, která končí dlouhým tunelem. Na jejím těle se nacházejí rozsáhlá území, která až příliš často ignorujete, když se ženete co nejrychleji dobýt centrum Vaginova pod Klínovcem. Tak se o ně začněte zajímat.

 

07. - Chvilka na oddech. Ženy nejsou na rozdíl od mužů schopny pokračovat tam, kde skončily. Pokud přestanete, poměrně rychle se ocitnou zase zpátky na startovní čáře. Pokud jste si jisti, že jí něco chybí, tak za každou cenu pokračujte, bez ohledu na to, že už necítíte čelist. 

 

08. - Drobný dárek na památku. Zbavit se použitého kondomu je starostí muže. Vy jste ho měli nasazený, vy se o něj postaráte.

 

09. - Útok na klitoris. Přímý tlak je velice nepříjemný, takže se klitorisu dotýkejte ze strany jemnými, krouživými pohyby.

 

10. - Zaříznuté kalhotky během předehry. Masírovat ji jemně přes kalhotky může být velice sexy. Popadnout jejich látku do rukou a jezdit jí s ní mezi nohama sem a tam opravdu ne.

 

11. - Posedlost vaginou. Ačkoli většina mužů zvládne klitoris najít bez pomoci plánků, stále věří tomu, že nejdůležitější ze všeho je vagina. Necpěte tam za každou cenu ruku, jako byste se snažili zjistit, jestli tam něco nepašuje. V zásadě to není takový problém, ale ženu to může bolet – takže se nenechte unést situací. Je mnohem lepší se nejprve patřičně věnovat jejímu klitorisu a okolí vaginy, pak tam jemně vsunout prst a zjistit, jestli se jí to zamlouvá.

 

12. - Sundávání kalhot jako prvních. Není nic horšího než muž ve spodním prádle a ponožkách. Ponožky si sundejte jako první.

 

13. - Příliš drsná masáž. Snažíte se jí poskytnout smyslnou a relaxující masáž, která ji má dostat do nálady. Dlaně a špičky prstů jsou v pořádku – lokty a kolena ani náhodou.

 

14. - Příliš rychlé přirážení. Když dojde na kontakt penisu s vaginou, tím nejhorším, co můžete udělat, je, že začnete kmitat jako příklepová vrtačka – záhy se bude cítit jako dělník, kterého připravila o práci vaše automatizovaná technologie. Začněte zvolna, mírně a pravidelně a postupně nenásilně zvyšujte intenzitu.

 

15. - Příliš hrubé přirážení. Pokud jí začnete svými úžasnými kyčlemi drtit stehna nebo břicho, bolí to asi jako po dvou týdnech jízdy na koni, ale koncentrováno do několika vteřin.

 

16. - Předčasný orgasmus. Noční můra každého muže. Právem. Pokud to rozjedete předtím, než ona obrátí oči v sloup, připravte si záložní plán, abyste dokázali uspokojit i vy ji.

 

17. - Příliš pozdní orgasmus. Možná si myslíte, že přirážet hodinu bez vyvrcholení je znakem sexuálního mistra, ale pro ni je to s největší pravděpodobností znakem znecitlivělé vaginy. Alespoň si kupte nějaké zajímavé obrazy, ať se má na co koukat, zatímco si vy hrajete na maratonce.

 

18. - Dotazy na to, zda měla orgasmus. Vážně byste to měli být schopni poznat. Většina žen vydá nějaký zvuk. Ale když už to opravdu nepoznáte, neptejte se.

 

19. - Opomenutí upozornění na vyvrcholení. Sperma chutná jako mořská voda, smíchaná s vaječným bílkem. Ne každý tu chuť snese. Když si užíváte orálního sexu, varujte ji včas, aby se mohla zařídit podle potřeby.

 

20. - Strkání hlavy před vaše „nádobíčko“. Muži se ženy velice vytrvale snaží vmanévrovat do polohy, v níž se ženám ocitne penis přímo před nosem v naději, že se jim záhy ocitne v ústech. Všechny ženy to nenávidí. Je to jen krůček od toho být odtažena za vlasy do jeskyně. Pokud chcete, aby zapojila ústa, zapojte vy ta svoje – svůdně si s ní povídejte

 

21. - Příliš opatrný orální sex. Nechovejte se jako velká kočka před talířem s mlékem. Použijte celá ústa a soustřeďte se na to, abyste její klitoris jazykem jemně olizovali a přejížděli po něm.

 

22. - Plácání vašeho břicha o její. Neexistuje méně erotický zvuk. Je to asi jako soutěž v říhání.

 

23. - Hledání prostaty. Poslouchejte pečlivě: Mužům se anální stimulace líbí, protože mají prostatu. Ženy ne.

 

24. - Čerpání znalostí z erotických filmů. V pornofilmech ženy milují, když se na ně muž udělá. Ve skutečnosti to neznamená nic jiného, než že budou mít více práce s prádlem.

 

25. - Snaha o anální sex a předstírání, že šlo o náhodu. Tohle je důvodem, proč se o mužích říká, že nejsou schopni dodržovat pravidla. Pokud jí ho tam toužíte zasunout, tak se jí nejdříve zeptejte. a nemyslete si, že opilost někoho omlouvá.

 

26. - Nucení k bizarním polohám. Pokud chcete v posteli provozovat jógu pro pokročilé, prosím, proč ne, ale není-li rumunskou gymnastkou, nepřehánějte to s extravagantností. Zeptejte se sami sebe, jestli toužíte po sexuální partnerce s přetrhanými šlachami.

 

27. - Nedostatek fantazie. Nápaditost se projevuje různě – od kreslení vzorů na záda až po pokapání jejího těla medem, který potom olížete. Ovoce, zelenina, led a peří se rozhodně hodí. Horký vosk a nesmytelná barva raději ne.

 

28. - Sprostá mluva. Působíte pak jako oplzlý zoufalec, co volá na erotickou linku. Pokud ji neslušná slova vzrušují, dá vám to vědět.

 

29. - Zalehnutí. Muži obecně váží víc než ženy, takže pokud na ni nalehnete o něco silněji, přerušíte jí krevní oběh.

 

30. - Poděkování. Nikdy ženě za to, že se s vámi vyspala, neděkujte. Ložnice není stánek s rychlým občerstvením